18.4 C
Киев
17.05.2021
Політика

Ілля Кива: Нехтування Конституцією її гарантом піднімає питання імпічменту президенту

Ілля Кива: Нехтування Конституцією її гарантом піднімає питання імпічменту президенту

Народний депутат Ілля Кива
«Опозиційна платформа — За життя»

Дії президента Володимира Зеленського щодо рішення Конституційного суду мають ознаки конституційного перевороту, що дає підстави для порушення питання про імпічмент. Про це заявив народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива.

«Влада в нашій країні рухнула. Президент Зеленський є гарантом Конституції, і якщо гарант готовий витирати об цю Конституцію ноги на догоду третіх осіб, плювати, нівелювати її, то постає одне важливе питання — імпічмент президенту за його злочинну позицію по відношенню до закону. Ми готові говорити про це питання. Я хочу сьогодні подивитися на дії парламенту, адже яке б рішення не виніс Конституційний суд, ми, депутати, не можемо нівелювати закон тільки тому, що це комусь подобається чи ні», — сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що під зовнішнім впливом українська влада фактично здійснює конституційний переворот.

«Президент оголосив, що готовий до незаконних дій в інтересах третіх осіб — послів G7 і партнерів, які нібито надають допомогу нашій країні. Допомога, яка закінчується голодом, злиднями, знищеною системою охороною здоров’я, втратою територій і війною, що все триває. Ми побачили ще одне підтвердження зовнішнього управління. Сьогодні влади в країні немає, та й країни немає, ми — колонія з абревіатурою УКРАЇНА», — сказав політик.

Говорячи про заяву глави держави про ймовірність розпуску Верховної Ради, нардеп сказав: «Ми вже давно казали, що цей парламент нежиттєздатний, не виконує свою основну функцію — не відстоює інтереси українського народу і української держави, а діє, як і президент — в інтересах третіх осіб і так званих партнерів. Ми готові до розпуску парламенту і перевиборів», — підкреслив Ілля Кива.

Источник

Залишити коментар