Ілля Кива про голосування по Шкарлету: ОПЗЖ не займається "кнопкодавством"
27.01.2021
Політика

Ілля Кива про голосування по Шкарлету: ОПЗЖ не займається «кнопкодавством»

Ілля Кива про голосування по Шкарлету: ОПЗЖ не займається "кнопкодавством"

Народний депутат Ілля Кива
«Опозиційна платформа — За життя»

Звинувачення фракції «Опозиційна платформа — За життя» в «кнопкодавстві» при голосуванні за призначення Сергія Шкарлета міністром освіти є інсинуацією, а акції протесту — спробою спровокувати конфлікт. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива.

«Всі вигуки і виття окремих фракцій, звинувачення в бік ОПЗЖ, яка веде послідовну і цілеспрямовану політику захисту державних інтересів, — це жалюгідна істерика непотрібних особистостей. Ми, ОПЗЖ, шануємо закон, дотримуємося і бережемо Конституцію, живемо в рамках правил і не дозволяємо собі «кнопкодавство». Всі звинувачення — брудна брехня непотрібних людей», — сказав він.

Ілля Кива також підкреслив, що кінцева мета таких дій — скасування результатів голосування.

«Сьогодні вони намагаються обнулити голосування, завдяки якому порядна людина змогла зайняти пост міністра і отримати можливість зупинити те беззаконня в системі освіти, яке відбувалося протягом останніх 6-ти років. Понівечена освіта наших дітей, насадження ЛГБТ-культури, чужих нам принципів, цінностей, — все це калічило наше підростаюче покоління», — сказав він.

Говорячи про акції протесту проти призначення С. Шкарлета міністром освіти, нардеп сказав: «На акцію прийшли безробітні молодчики, яких потрібно відправити в армію. А тут вони всього лише шукають можливість спровокувати конфлікт», — підсумував Ілля Кива.

Источник

Залишити коментар