20.9 C
Киев
03.06.2021
Новини світу

Індонезія скасувала місію з порятунку затонулої в квітні субмарини

Індонезія скасувала місію з порятунку затонулої в квітні субмарини

Люди покладають вінки з іменами членів екіпажу затонулого підводного човна

Індонезія подякувала всім країнам, які надали допомогу в рятувальній операції. В результаті трагедії загинув весь екіпаж.

Збройні сили Індонезії офіційно завершили операцію з евакуації затонулого в квітні біля острова Балі підводного човна Nanggala-402, в результаті чого загинули всі 53 члени екіпажу, повідомляє Reuters.

«Порятунок закінчено», — заявив офіційний представник ВМС Юліус Віджохоно.

Він додав, що протягом місяця вже були виведені «критичні матеріали з підводного човна», але рішення про припинення операції означало, що у моряків не було шансів на відновлення судна.

Офіційної причини про трагедію поки не названо.

ВМС Індонезії подякували всім країнам, які надали допомогу в рятувальній операції.

«Ми висловлюємо глибоку вдячність човнам, які намагалися підняти субмарину з дна», — сказав командувач силами морської безпеки другого флоту Індонезії Гунг Піта Аліт Джая.

За його словами, команді вдалося здійснити 20 занурень до субмарині і підняти на поверхню частини затонулого підводного човна, а також зробити фотографії і відео.

Нагадаємо, військова субмарина KRI Nanggala 402 перестала виходити на зв’язок 21 квітня під час навчань поруч з Балі. 25 квітня було оголошено, що уламки підводного човна знайдені на глибині 839 метрів. Членів екіпажу визнали загиблими.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар