Ініціативу про скорочення нардепів до 300 "слуги народу" хочуть винести на першому сесійному тижні, – Качний
23.7 C
Киев
25.06.2021
Політика

Ініціативу про скорочення нардепів до 300 «слуги народу» хочуть винести на першому сесійному тижні, – Качний

Ініціативу про скорочення нардепів до 300 "слуги народу" хочуть винести на першому сесійному тижні, – Качний

Народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Олександр Качний


фото- з відкритих джерел

Монобільшість підготувалася до програшу на місцевих виборах, зауважив парламентар

«Слуги народу» хочуть на першому сесійному тижні винести питання про скорочення депутатського корпусу до 300 нардепів.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Олександр Качний.

Парламентар зазначив, що «заготовка» звільнення Кабміну на чолі з Денисом Шмигалем була зроблена тоді, коли парламентарі від «Слуги народу» відмовилися ухвалити програму уряду. Олександр Качний зазначив, що таким чином монобільшість підготувалася до того, що, якщо на місцевих виборах буде поганий для них результат, вони «спустять пару».

«Це дві третини приблизно губернаторів вони, насамперед, будуть міняти, звільняти і робити з винними в цьому програші. А наступний хід – це звільнення Кабінету міністрів, відправка його у відставку. Так, як варіант, це буде вже наступне напрацювання до того, що новий Кабінет міністрів може бути не зібраний, і на наступний рік буде розпуск парламенту. Але для того, щоб це зробити, вони хочуть зараз на першому сесійному тижні винести питання про скорочення депутатського корпусу до 300. Чи вистачить голосів, питання, тому що це зміни Конституції», – сказав Олександр Качний.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

У день виборів до місцевих органів влади біля виборчих дільниць відбулося всеукраїнське опитування, ініційоване Володимиром Зеленським. Громадянам пропонували відповісти на 5 важливих питань шляхом заповнення спеціальної анкети. 

Як повідомляли, для проведення опитування щодо п’яти питань президента Володимира Зеленського в день місцевих виборів 25 жовтня партія «Слуга народу» найняла компанію «Зе медіа».

Источник

Залишити коментар