Іноземці масово не можуть покинути Білорусь
20.5 C
Киев
23.06.2021
Новини світу

Іноземці масово не можуть покинути Білорусь

Іноземці масово не можуть покинути Білорусь

Фото: belta.by Іноземці зіткнулися з проблемою покинути Білорусь

Білоруські прикордонники отримують звернення іноземців зі скаргами на неможливість вилетіти з країни.

 

Держприкордонкомітет Білорусі заявляє про велику кількість звернень іноземців у зв’язку з проблемами покинути країну після введення заборони на польоти. Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства в середу, 26 травня.

 

 

«Наразі в Державний прикордонний комітет і територіальні органи прикордонної служби надходить значна кількість звернень іноземних громадян, що стосуються їх повернення до місця постійного проживання. Більшість питань пов’язані з відміною авіарейсів та авіаперевізниками, а також введенням іноземними державами заборони на польоти через повітряний простір Республіки Білорусь», — йдеться в повідомленні.

 

Білоруські прикордонники відзначають, що питання повернення іноземців додому перебувають «поза компетенцією органів прикордонної служби».

 

У зв’язку з цим іноземцям рекомендують для вирішення проблем, пов’язаних з поверненням додому, звертатися до дипломатичних представництв та консульських установ своїх країн.

 

Наразі білоруська авіакомпанія Белавіа скасувала рейси в сім країн. Низка європейських авіаперевізників припинила польоти в країну і по її території.

 

Раніше сьогодні літак Белавіа не пустили в повітряний простір Польщі.

 

Агентство авіаційної безпеки ЄС (EASA) рекомендувало авіакомпаніям Європи уникати повітряний простір Білорусі, крім випадків надзвичайних ситуацій.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар