14.5 C
Киев
30.05.2021
Новини світу

Іспанія з 7 червня прийматиме круїзні лайнери

Іспанія з 7 червня прийматиме круїзні лайнери

Іспанія чекає круїзні лайнери

Іспанія заборонила круїзним суднам причалювати до своїх портів у червні 2020 року, з круїзними лайнерами по всьому світу була пов’язана низка гучних історій з поширенням коронавірусу.

Іспанія дозволить круїзним суднам причалювати до її портів з 7 червня в надії врятувати туристичний сектор країни, що страждає від наслідків пандемії, повідомляє Reuters.

Морські органи Іспанії схвалили дозвіл на прийом круїзних лайнерів через падіння рівня захворюваності COVID-19 і збільшення кількості щеплень.

Іспанія заборонила круїзним суднам причалювати до своїх портів у червні 2020 року. З круїзними лайнерами по всьому світу була пов’язана низка гучних історій з поширенням коронавірусу.

«Судноплавні компанії повинні будуть виконувати заходи, встановлені міністерством охорони здоров’я… для забезпечення повної безпеки як для пасажирів круїзів, так і для міст, де вони висаджуються», — заявило в суботу міністерство транспорту.

До пандемії Іспанія була другим за популярністю місцем для міжнародних круїзів в Європі.

Нагадаємо, що минулого тижня прем’єр-міністр Педро Санчес оголосив, що Іспанія дозволить людям з будь-якої точки світу в’їжджати в країну з 7 червня за умови вакцинації.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар