17.5 C
Киев
11.06.2021
Новини України

Італія підтримала вступ України в Євросоюз

Італія підтримала вступ України в Євросоюз

Фото: twitter.com/DmytroKuleba Італія підтримує вступ України в ЄС

Італія позитивно оцінює реформи, які проведено в Україні в тому, що стосується співпраці з ЄС, заявив глава МЗС.

 

Італія позитивно оцінює реформи України в напрямі співпраці з ЄС і підтримує її європейські прагнення. Про це заявив глава МЗС Італії Луїджі ді Майо на брифінгу зі своїм колегою Дмитром Кулебою в Києві в четвер, 10 червня.

 

За його словами, зміцнення відносин між Брюсселем і Києвом насправді дуже важливе для обох сторін.

 

«І тому ми пишаємося, що підтримали підписання Угоди про асоціацію та вільну торгівлю між ЄС і Україною, яка набула чинності 1 вересня 2017 року, а також надання ліберального візового режиму, маю на увазі шенгенські візи. Ми задоволені тими результатами, які забезпечили ці угоди і домовленості», — сказав ді Майо.

 

Міністр додав, що Італія дуже позитивно сприймає та належним чином оцінює реформи, до яких вдалася Україна в тому, що стосується співпраці з ЄС, і залишається на боці Києва, щоб допомогти йому здійснити повністю ці реформи, щоб повністю могла діяти Угода про асоціацію та вільну торгівлі з ЄС, тому що це відповідає інтересам українського народу й економіки країни.

 

«Крім того, ми підтримуємо і цінуємо партнерство, якого Україна досягла в тому, що стосується НАТО в плані всіх інструментів і механізмів, які є. Тому що це та рушійна сила, яка повинна збільшити внутрішню міць і обороноздатність вашої країни», — підсумував він.

 

У свою чергу, глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що економічні контракти між Україною та Італією, які будуть підписані в рамках спільного бізнес-форуму між країнами, ще сильніше згуртують їх в інтересах українського й італійського народів, а також усього ЄС.

 

«У України і Італії дуже багато спільних проектів зі співробітництва. Ми з міністром закордонних справ Італії перетворюємо політичні контакти в бізнес-контракти. Це той зв’язок, який ще сильніше об’єднає Україну й Італію в інтересах наших народів і Європи в цілому», — підкреслив Кулеба.

 

За словами Кулеби, він звернувся до уряду Італії із проханням відкрити країну для українських туристів.

 

«Ми хочемо бачити більше українських туристів в Італії, як і італійських туристів в Україні», — відзначив Кулеба.

 

Нагадаємо, що в Україну прибув міністр закордонних справ Італії. У Києві ді Майо візьме участь в українсько-італійському бізнес-форумі.

 

Посол ЄС назвав головну для України реформу

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар