Італія введе нові обмежувальні заходи через пандемію
23.3 C
Киев
22.06.2021
Новини світу

Італія введе нові обмежувальні заходи через пандемію

Італія введе нові обмежувальні заходи через пандемію

Джузеппе Конте виступив перед нижньою палатою парламенту Італії

У 15 регіонах Італії протягом місяця можуть бути вичерпані можливості лікарняних відділень інтенсивної терапії.

 

Уряд Італії підготував пакет нових обмежувальних заходів у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус COVID-19. Про це сказав прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте в ході виступу перед нижньою палатою парламенту, повідомляє ANSA в понеділок, 2 листопада.

 

«Підйом захворюваності зробив для нас необхідне підготувати новий пакет обмежувальних заходів і прийняти їх до середовища», — заявив Конте.

 

 

Він зазначив, що в 15 регіонах Італії протягом місяця можуть бути вичерпані можливості лікарняних відділень інтенсивної терапії.

 

Згідно з пропозицією Конте, потрібно закрити всі музеї і припинити проведення шоу по всій країні, а також заборонити роботу торгових центрів вихідними. Класи середньої та старшої школи підуть на дистанційне навчання. Число пасажирів громадського транспорту має скоротитися наполовину.

 

Також у список заходів має увійти комендантська година по всій країні з 21:00 за місцевим часом: виключення буде зроблено лише для осіб, які вимушені працювати в цей час.

 

У той же час прем’єр відзначив, що деталі цих заходів потрібно пристосовувати до конкретних регіонів країни, залежно від епідеміологічної ситуації.

 

У зв’язку з протестами, які спалахнули в кількох італійських містах проти часткового посилення заходів, Конте заявив, що влада «розуміє гнів людей, але суперечок з приводу захисту здоров’я людей бути не повинно».

 

За даними ANSA, Конте веде переговори з губернаторами про введення заходів проти COVID-19. Однак надходила інформація про розбіжності: так, губернатори хочуть однаковості обмежень по всій країні, а Конте наполягає на тому, щоб вводити повний режим ізоляції лише в найбільш постраждалих районах.

 

Нагадаємо, в останні дні в Італії щодоби виявляють близько 30 тисяч випадків COVID-19.

 

Згідно з даними статистичного сайту Worldometers, всього в Італії за час пандемії діагностували понад 700 тисяч випадків зараження коронавірусом. Померли майже 39 тисяч осіб.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар