13.8 C
Киев
03.05.2021
Новини світу

Ізраїль повністю вакцинував 75% дорослого населення

Ізраїль повністю вакцинував 75% дорослого населення

Фото: Getty Images Ізраїль лідирує за темпами вакцинації

Країна лідирує за темпами вакцинації в світі. Більшість дорослих вже отримали щеплення від коронавірусу, вакцинація неповнолітніх обговорюється.

Три чверті дорослого населення Ізраїлю повністю щеплено від коронавірусу, що дозволило країні стати світовим лідером із вакцинації. Про це в неділю, 2 травня, повідомляє Newsru.co.il.

За даними Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю, першу дозу вакцини отримали 5 405 523 осіб, другу дозу — 5 094 785.

Зазначається, що повністю вакциновані близько 55% населення країни і близько 75% дорослого населення (старше 16 років). Перше щеплення отримали близько 58% ізраїльтян, понад 79% дорослого населення.

З 1 березня Міністерство охорони здоров’я дозволило робити щеплення особам, які перехворіли на коронавірус, за умови, що їм виповнилося 16 років і що після їхнього одужання пройшло більше трьох місяців. На відміну від тих, хто не хворів, які перехворіли отримують тільки одну дозу вакцини для закріплення імунної відповіді.

Водночас питання вакцинації неповнолітніх обговорюється. Проводяться дослідження. 31 березня компанія Pfizer оголосила, що вакцина проти коронавірусу на 100% ефективна для підлітків старших за 12 років.

Ресурс OurWorldInData публікує дані щодо темпів вакцинації в різних країнах. За кількістю вакцинованих щодо чисельності населення в топ-10: Ізраїль, ОАЕ, Чилі, Бахрейн, США, Великобританія, Угорщина, Сербія, Німеччина, Франція.

Нагадаємо, в Україні в останні дні різко сповільнилися темпи вакцинації, а п’ять областей і зовсім припинили процес.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар