Жоден кандидат не має програми щодо України, – Куса про вибори президента США
11.3 C
Киев
06.05.2021
Політика

Жоден кандидат не має програми щодо України, – Куса про вибори президента США

Жоден кандидат не має програми щодо України, – Куса про вибори президента США

Нинішні вибори стали 59-ми виборами президента в історії Штатів, на яких може бути обраний 46-й президент США

AP Photo/Robert F. Bukaty

COVID-19 зіграв проти чинного президента США Дональда Трампа, переконаний експерт

Жоден із кандидатів на посаду президента США – ані Дональд Трамп, ані Джо Байден – не має програми щодо України.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив експерт з міжнародної політики Українського інституту майбутнього Ілля Куса.

Експерт зауважив, що для України немає значення, хто із кандидатів на посаду президента США переможе на президентських виборах, адже жоден із них не має особливої програми про Україну і якихось унікальних обіцянок Україні ніхто не давав.

Ілля Куса додав, що США мають вплив на Україну: «Безумовно, я вважаю, що ми залежимо від США. Власне, це не є секретом. Ми отримуємо від них більше 400 млн дол. щорічно фінансової допомоги, на військові потреби. Ми від них залежимо у плані позиції політичної, дипломатичної по Криму, по Донбасу, по протистоянню з РФ. Без цієї позиції наші позиції на міжнародній арені були б трохи слабшими. І зрозуміло, у мене немає ілюзій щодо того, що США мають сильний політичний вплив на наших українських політиків різними способами».

Експерт, коментуючи попередні результати президентських виборів у США, зауважив, що COVID-19 зіграв проти чинного президента США Трампа, бо, якби не пандемія коронавірусу, Дональд Трамп із легкістю переобрався б на наступний термін. Як пояснив Ілля Куса, пандемія знівелювала економічні досягнення, понад те, багато людей втратили роботу, збанкрутував бізнес, а люди «підсіли» на державні кредити.

«Якби не було коронавірусу, економіка продовжувала б грати лише на користь Трампа», – переконаний Ілля Куса.

Нагадаємо, 3 листопада у Сполучених Штатах відбулися вибори президента та віцепрем’єра. Американці обирали 35 сенаторів, 435 членів Палати представників, 13 губернаторів та місцеві органи влади.

Як повідомляли, рекордні понад 100 млн виборців достроково проголосували на виборах президента США до дня виборів.

Більше на цю тему читайте тут: «Судний день» у США: Американці готуються до протистоянь на вулицях».

Источник

Залишити коментар