Жванія звинуватив Порошенка у підготовці держперевороту
24 C
Киев
16.05.2021
Політика

Жванія звинуватив Порошенка у підготовці держперевороту

Жванія звинуватив Порошенка у підготовці держперевороту

Давид Жванія 


Скріншот із відео

В Україні готується державний переворот колишнім президентом Петром Порошенком. Про це розповів екс-нардеп Давид Жванія у своєму новому відео, розміщеному на Youtube-каналі, повідомляють «Вести».

«Готується він давно — приблизно з початку літа цього року. Але раніше це були, багато в чому, порожні розмови. Тепер же, після виборів, все стало набагато серйозніше. Я знаю, що змовники прийняли рішення діяти і у них є чіткий план. На чолі змови стоїть Петро Порошенко. Він розуміє, що законним чином він ніколи більше не стане президентом. Як і в 2013 році він хоче обдурити долю, обдурити народ України і знову отримати владу», — сказав він.

На питання про те, звідки у нього ця інформація, Жванія відповів наступне:

«Справа в тому, що я досі підтримую відносини з багатьма людьми в оточенні Порошенка. Там не тільки негідники – багато хто змушений залишатися з ним з різних особистих причин. Але ці люди не поділяють маніакальної спраги влади Порошенка, вони переживають за країну. Саме він них я отримав цю інформацію. Змову очолює і направляє особисто Порошенко. У неї залучено все його найближче оточення», — пояснив Жванія.

За його словами, до більш активних дій у цьому напрямку Порошенка підштовхнули місцеві вибори. Він зробив висновок, що влада слабка.

Також, стверджує Жванія, Порошенко отримав контроль за кількома облрадами на Західній Україні, які в потрібний момент по команді Порошенка відмовляться виконувати розпорядження центральної влади. Крім того, Порошенко вірить у перемогу Байдена в США і запевняє своє оточення в тому, що Байден в курсі і підтримує його авантюру.

«Тому, відразу після виборів в США і перемоги Байдена, планується почати атаку. Це будуть інформаційні атаки і вуличні акції. Мета — розхитати ситуацію в країні, зробити її некерованою і змусити президента достроково піти у відставку. Після цього будуть призначені дострокові парламентські та президентські вибори. Які Порошенко і його союзники збираються виграти на гаслах порятунку країни. Якщо не вийде виграти чесно — вибори сфальсифікують», — вважає він.

Раніше Жванія оприлюднив ще одну заяву проти Порошенка про те, що той нібито продавав до Сирії боєприпаси.

Источник

Залишити коментар