Журналіст Кацман: Наші чиновники куплять будь-яку вакцину, якщо почують чарівне слово "відкат"
27.01.2021
Політика

Журналіст Кацман: Наші чиновники куплять будь-яку вакцину, якщо почують чарівне слово «відкат»

Журналіст Кацман: Наші чиновники куплять будь-яку вакцину, якщо почують чарівне слово "відкат"

Володимир Кацман
Фото з відкритих джерел

Українська влада не в змозі вирішити питання із закупівлею вакцини проти коронавірусу, але вже зараз готова на цьому «заробити».

Таку думку висловив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Чому ми думаємо, що у сфері вакцинації не буде такої ж корупції, як в інших сферах? Чому ми думаємо, що наша влада думає тільки про те, щоб швидше вакцинувати українців? Це ж не так!.. Я вас запевняю: наші держчиновники куплять ту вакцину, від продавців якої прозвучить чарівне слово «відкат» … ні на що інше наш чиновник просто не «заточений»!» — упевнений журналіст.

Експерт заявив, що економічні відомства і силові структури Кабміну вже прийняли ряд рішень, які дозволять їм контролювати імпорт вакцин.

«Коли мова йде про медичну сферу, суспільство завжди стикається з брехнею, заполітизованістю, а закінчується це все корупційними скандалами. Як то кажуть: бізнес — це гроші, а політика — великі гроші!.. Зараз Кабмін звільнив закупівлі вакцин від сплати ПДВ. Чому?.. Силовики хочуть контролювати імпорт сильнодіючих препаратів навіщось … впевнений, така велика фінансова операція, як закупівля вакцин для всієї країни, не пройде без корупційних скандалів. І ми повинні бути до цього готові!» — переконаний Володимир Кацман.

При цьому, стверджує експерт, «уряд так і не визначився з чіткою програмою забезпечення вакцинами, не орієнтується у світових тенденціях — і вже просить допомоги у інших країн».

«Вже зрозуміло, що ми повинні були розробляти свою вакцину, а якщо не вийшло, то виробляти вакцину під своїм контролем, як це робить, наприклад, Казахстан… Але нашій владі вже надійшла вказівка технології вакцин не закуповувати, хоча Віктор Медведчук про це домовився. Ось тепер ми стали заручниками в такій політиці А всяку політику з питання вакцинації населення треба було прибрати відразу ж. Йдеться про порятунок життя людей!» — резюмував Володимир Кацман.

Источник

Залишити коментар