Журналіст Кацман: Опитуванням "а ля референдум" нас можуть готувати до якогось рішення, яке платникам податків не сильно сподобається
24.6 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Журналіст Кацман: Опитуванням «а ля референдум» нас можуть готувати до якогось рішення, яке платникам податків не сильно сподобається

Журналіст Кацман: Опитуванням "а ля референдум" нас можуть готувати до якогось рішення, яке платникам податків не сильно сподобається

Володимир Кацман
Скріншот відео

Той, хто порадив провести опитування в день виборів – найлютіший ворог рейтингів » Слуги народу»

Опитуванням від президента України Володимира Зеленського українців можуть готувати до якогось рішення, яке їм не сильно сподобається. Той, хто порадив президенту провести опитування в день виборів – найлютіший ворог рейтингів «Слуги народу»

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт риторично поцікавився, хто порадив президенту України Володимиру Зеленському провести опитування в день місцевих виборів.

«На місці президента я подумав би, що це зробив найлютіший ворог рейтингів партії «Слуга народу», оскільки масове інгнорування опитування з боку голосуючих показало ставлення і до самої ідеї, і до проштовхування її з боку Партії Зеленського», — переконаний експерт.

Володимир Кацман підкреслив, що опитування не матиме юридичної сили, озвучені питання не є найбільш актуальними; що вони принесуть – невідомо. Журналіст поділився виниклими у нього підозрами щодо причин проведення опитування від президента.

«У мене виникає підозра, що подібним опитуванням нас готують до якогось рішення, яке нам, українським платникам податків, не сильно сподобається. Але зате є привід сказати — вам не подобається, але ми ж опитування провели — і більшість-то, мовляв, нас підтримала!.. Подивіться, як підтягнули тему економічної зони на Донбасі. Три або два дні говорили, що недотягує до схвалення… Раз, і я сьогодні дивлюся, більше» за», А менше «проти»… Ось як підтягнули швидко! Значить, нас готують до якогось рішення. Що це за рішення, я не знаю, але неблагими намірами, незаконним псевдо-референдумом нічого хорошого виправдати не можна, впевнений», – резюмував Володимир Кацман.

Нагадаємо, в день виборів до місцевих органів влади біля виборчих дільниць відбулося всеукраїнське опитування, ініційоване Володимиром Зеленським. Громадянам пропонували відповісти на 5 важливих питань шляхом заповнення спеціальної анкети. Як повідомляли, для проведення опитування з п’яти питань президента Володимира Зеленського в день місцевих виборів 25 жовтня партія «Слуга народу» найняла компанію «Зе медіа».

Источник

Залишити коментар