Кабмін планує виділити 1,7 млрд гривень на допомогу безробітним
17.6 C
Киев
28.09.2022
Новини України

Кабмін планує виділити 1,7 млрд гривень на допомогу безробітним

Кабмін планує виділити 1,7 млрд гривень на допомогу безробітним

Фото: Пресс-служба Кабмина Кабмін планує виділити кошти на допомогу безробітним

Розрахунковий середньомісячний розмір виплати з безробіття у січні-жовтні на 16% перевищив відповідний показник 2020 року.

 

Мінекономіки підготувало проект ухвали Кабміну про виділення коштів для фінансової допомоги Фонду загальнообов’язкового державного соцстрахування на випадок безробіття. З держбюджету за програмою боротьби з COVID-19 планується виділити 1,7 млрд гривень. Документ розміщено для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

 

Зазначається, що забезпечення у 2020 році фінансової стабільності Фонду стало можливим лише завдяки виділенню 5,4 млрд грн фінансової допомоги із Фонду боротьби з COVID-19 (це становило 32% річних витрат на виплату допомоги з безробіття).

 

2021 року фінансовий стан Фонду залишається нестабільним. Доходи до Фонду не забезпечують потребу у видатках (у січні-жовтні середньоденні доходи становлять 65 млн грн, а потреба у видатках — 80 млн грн). Середньомісячна чисельність одержувачів допомоги з безробіття у січні-жовтні становила 326 тис. осіб, що на 12% менше за відповідний показник минулого року.

 

Розрахунковий середньомісячний розмір виплати допомоги з безробіття у січні-жовтні на 16% перевищив відповідний показник 2020 року та становив 4135 грн.

 

Як зазначили в Мінекономіки, з урахуванням оперативної інформації регіональних центрів зайнятості, виділення коштів із держбюджету дозволить провести соціальні виплати орієнтовно для 341,8 тис. осіб.

 

Раніше повідомлялося, що Кабмін виділив на допомогу з безробіття 460 млн грн.

 

В Україні на третину зріс рівень безробіття

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар