Кабмін погодив кандидатуру нового керівника Держмитниці: Що про нього відомо
18.9 C
Киев
17.06.2021
Політика

Кабмін погодив кандидатуру нового керівника Держмитниці: Що про нього відомо

Кабмін погодив кандидатуру нового керівника Держмитниці: Що про нього відомо

Павло Рябікін
Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Відомство може очолити Павло Рябікін

Кабінеті міністрів України узгодив кандидатуру Павла Рябікіна на посаду очільника Державної митної служби. Про це повідомив народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко в Telegram.  

За словами депутата, Рябікін наразі працює генеральним директором аеропорту «Бориспіль». «Рябікіна Павла Борисовича (гендиректора аеропорту «Бориспіль») погоджено на призначення головою Митниці», – йдеться в повідомленні.

Довідка

Павло Рябікін – український менеджер, політик і дипломат. З березня 2017 року  був генеральним директором аеропорту «Бориспіль».

Раніше Рябікін був народним депутатом (у третьому й четвертому скликаннях – безпартійний, а в сьомому – від фракції «Удар»). Також працював заступником міністра транспорту й зв’язку, а після цього – послом України в Данії.

У своїй декларації Павло Рябікін вказав кілька дорогих автівок, водних транспортних засобів і дачу на воді. За основним місцем роботи в аеропорту він задекларував майже 5 млн грн заробітку у 2019 році.

Нагадаємо, кілька днів тому, 22 жовтня, Кабінет міністрів України звільнив з посади в. о. голови Державної митної служби України Андрія Павловського та призначив на його місце Євгена Єнтіса. Тоді останній заявив, що його призначення є тимчасовим. 

Источник

Залишити коментар