Кабмін продовжив карантин до липня
11.3 C
Киев
06.05.2021
Новини України

Кабмін продовжив карантин до липня

Кабмін продовжив карантин до липня

Протиепідемічні обмеження будуть діяти щонайменше до середини року. На травневі свята українців просять залишатися вдома.

Уряд на засіданні в середу, 21 квітня, продовжив до 30 червня режим надзвичайної ситуації.

«Надзвичайна ситуація перш за все стосується органів державної влади та їхньої постійної готовності з протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми повинні залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я і життя наших близьких», — зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він зазначив, що особливо така обачність і свідоме ставлення необхідні в період травневих свят і Великодня. «У ці дні ми закликаємо людей залишатися вдома», — сказав прем’єр.

«Масові скупчення людей на Великдень можуть привести до нової хвилі захворюваності. Тільки наша обережність, дотримання протиепідемічних правил і вакцинація зможуть зупинити вірус», — додав Шмигаль.

Він зазначив, що ситуація з коронавірусом стабілізувалася.

«Зараз ми можемо говорити, що ситуація в Україні стабілізується. Не тільки з точки зору нових випадків, але і з точки зору навантаження на медичну систему. Але те, що ми виходимо з чергової хвилі, не означає, що коронавірус зник. Це точно не означає, що ми можемо повернутися до масових гулянь, вечірок, скупчень людей», — сказав прем’єр.

Він наголосив, що громадяни повинні залишатися обачними та обережними.

Раніше в МОЗ заявляли, що на травневі свята, а також на Великдень, в Україні буде діяти «особливий режим» карантину, але поки жодних заходів не запропонували.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар