Кабмін запустив e-реєстрацію місця проживання
23.01.2021
Новини України

Кабмін запустив e-реєстрацію місця проживання

Кабмін запустив e-реєстрацію місця проживання

Фото: korrespondent.net Кожен українець може скористатися послугою вільно — Шмигаль

Ця послуга є найпопулярнішою серед українців. Однак зараз у e-формі можна зареєструвати тільки новонароджених і дітей до 14 років.

 

Кабінет міністрів України на засіданні в понеділок, 28 грудня, прийняв рішення про запуск експериментального проекту з реєстрації місця проживання в електронній формі для осіб віком від 14 років. Ця послуга сьогодні в країні користується величезним попитом у громадян, пише УНІАН.

 

Поки що в Україні в електронній формі можна зареєструвати тільки новонароджених і дітей до 14 років, зазначив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

 

«Ця постанова — один із чергових кроків реального спрощення взаємодії кожного громадянина і держави. У цій постанові прописані доручення, терміни, необхідні кроки, щоб уже протягом наступного року ця послуга максимально спростилася і стала електронною, а кожна людина могла нею скористатися абсолютно вільно» , — сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

 

Нагадаємо, що введення електронної прописки в Україні анонсували ще в квітні 2020 року.

 

Також повідомлялося, що Кабмін змінив правила реєстрації місця проживання. Для реєстрації неповнолітньої дитини не будуть потрібні документи про право на проживання у житлі батьків.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар