Кабмін затвердив полковника СБУ на посаду голови Закарпаття
-2.1 C
Киев
22.01.2022
Новини України

Кабмін затвердив полковника СБУ на посаду голови Закарпаття

Кабмін затвердив полковника СБУ на посаду голови Закарпаття

Фото: Виталий Глагола Віктор Микита обізнаний із проблематикою Закарпаття

Віктор Микита працював заступником начальника Управління СБУ у Запорізькій області, останнім часом – у центральному апараті СБУ.

 

Новим керівником Закарпатської облдержадміністрації стане полковник СБУ Віктор Микита. Його кандидатуру погодив Кабмін на засіданні в четвер, 9 грудня.

 

 

 

«На цей момент я – дійсний співробітник Служби безпеки. Працював у різних сферах – і юристом, і в приватних підприємствах. Родом із Закарпаття, проблематика Закарпаття мені відома. Якщо буду призначений, своїм завданням бачу вирішення багатьох питань, серед них – основних: продовження президентської програми Велике будівництво, ковідна проблема і покращення ситуації з вакцинацією, третє питання – економічний розвиток регіону», – сказав Микита під час виступу перед міністрами.

 

Журналіст Віталій Глагола повідомив, що Микита народився в Іршавському районі Закарпатської області. Працював заступником начальника Управління СБУ у Запорізькій області, останнім часом – у центральному апараті СБУ.

 

У 2013-2014 роках служив у Донецьку, а у 2015-2018 роках був керівником спецпідрозділу СБУ Закарпаття з боротьби з організованою злочинністю.

 

Нагадаємо, 19 листопада Президент Володимир Зеленський звільнив керівника Закарпатської облдержадміністрації Анатолія Полоскова. Тимчасові обов’язки голови регіону було покладено на заступника голови ОДА Петра Добромільського.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар