Кайманові острови ввели спеціальну візу для тих, хто працює віддалено
23.3 C
Киев
22.06.2021
Новини світу

Кайманові острови ввели спеціальну візу для тих, хто працює віддалено

Кайманові острови ввели спеціальну візу для тих, хто працює віддалено

Фото: Unsplash Той, хто на віддаленій роботі, може подати заявку на проживання і роботу на Кайманових островах

Як і в деяких інших країнах Карибського басейну, на Кайманових островах зберігається низький рівень зараження COVID-19 протягом всієї пандемії.

Департамент туризму Кайманових островів (CIDOT) оголосив про програму Global Citizen Concierge Program (GCCP), призначену для «онлайн-кочівників, які бажають скористатися перевагами віддаленої роботи». Про це повідомляє CNBC.

Той, хто на віддаленій роботі, може подати заявку на проживання і роботу на Кайманових островах, заморській території Великобританії, де зареєстровано лише 239 випадків захворювання на COVID-19. Обов’язкова умова для осіб, які приїжджають, — зарплата, яка перевищує 100 тис. доларів.

Водночас претенденти з супроводжуючим чоловіком чи дружиною або цивільним партнером повинні мати мінімальний сімейний річний дохід в розмірі 150 000 доларів. Кандидати з чоловіком чи дружиною або цивільним партнером і дитиною або дітьми-утриманцями повинні мати мінімальний сімейний дохід в розмірі 180 000 доларів на рік.

Мандрівники також повинні надати чинний паспорт, рекомендаційний лист з банку, медичну страховку та довести, що у них немає судимості. Вартість візи становить 1,5 тис. доларів для двох і оплачується при подачі заяви, за кожного нового члена сім’ї потрібно буде внести ще 500 доларів.

Усі ті, хто прибувають на острови, повинні носити маски в громадських місцях, здати тест на COVID-19 і провести 14 днів на карантині за свій рахунок в приватному будинку або готелі. Двотижнева ізоляція в готелях Ritz-Carltonі Palm Heights на Кайманових островах коштуватиме 11 тис. доларів і 6 тис. доларів відповідно.

На островах зареєстрували в цілому 239 випадків захворювання на COVID-19 і один випадок смерті з початку пандемії. Пік захворюваності припав на травень.

«Наш уряд успішно впорався з глобальною кризою в галузі охорони здоров’я, і ​​ми перетворилися на безпечну гавань в Карибському басейні», — сказав Мозес Кіркконнелл, міністр туризму Кайманових островів.

Global Citizen Concierge — це не перша програма віддаленої роботи, в якій встановлені вимоги до мінімального доходу, але вони виявилися одними з найжорсткіших, вважає видання.

Нагадаємо, що раніше були названі найкращі міста світу для віддаленої роботи. Людям, які працюють віддалено, запропонували список міст, які найкраще підходять для такої роботи. Фрілансерів влаштує все — від швидкості інтернету і оренди житла до різних розваг і рівня медицини.

Також повідомлялося, що через кризу 800 млн осіб можуть стати безробітними. У другому кварталі 2020 року скоротилося близько 400 мільйонів робочих місць, хоча прогнози передбачали втрату 305 мільйонів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар