Канада розширила санкції проти Білорусі
22.9 C
Киев
16.05.2021
Новини світу

Канада розширила санкції проти Білорусі

Канада розширила санкції проти Білорусі

Фото: News2world.net Канада, на відміну від ЄС, не стала вводити персональні санкції проти білоруського лідера Олександра Лукашенка

Канада і ЄС продовжують розділяти серйозні побоювання з приводу поточної ситуації в Білорусі, стверджують у канадському МЗС.

 

Влада Канади ввела додаткові санкції щодо ще 13 білоруських чиновників заразом. Про це в п’ятницю, 6 листопада, повідомило видання Європейська правда з посиланням на заяву канадського МЗС.

 

У ньому наголошується, що додаткові санкції введені в координації з Євросоюзом. «Канада і ЄС продовжують розділяти серйозні побоювання з приводу поточної ситуації в Білорусі», — підкреслюється в заяві.

 

Як повідомлялося раніше, Євросоюз увів персональні санкції проти Олександра Лукашенка, його сина Віктора і 13 білоруських чиновників.

 

Нагадаємо, на початку жовтня лідери країн Євросоюзу узгодили санкції проти офіційних осіб Білорусі. У «чорний» список потрапили близько 40 білоруських чиновників, яких звинувачують у фальсифікаціях на виборах президента і насильстві проти демонстрантів. Однак Олександра Лукашенка серед них не було.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар