Канал групи 1+1 отримав цифрову ліцензію М2
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини України

Канал групи 1+1 отримав цифрову ліцензію М2

Канал групи 1+1 отримав цифрову ліцензію М2

Фото: pixabay.com Телебачення в Україні

У результаті переоформлення ліцензії було змінено і логотип компанії — із Аргумент ТБ на УНІАН ТБ.

Нацрада України з телебачення та радіомовлення на засіданні 8 грудня переоформила ліцензію компанії ТОВ Дідживан. Новою бенефіціарною власницею компанії стала керівник платформи Viasat Світлана Міщенко, повідомляє Детектор медіа.

У результаті переоформлення ліцензії було змінено і логотип компанії — з Аргумент ТБ на УНІАН ТБ.

До цього цифрова ліцензія належала ТОВ Телеодін — юридичній особі телеканалів М1 та М2, що входить до медіагрупи StаrLightMedia. Ця компанія мала ліцензію на цифрове ефірне мовлення для М2 у мультиплексі МХ-4, якого де-факто не існує, а ліцензію його провайдера ТОВ Українська цифрова телемережа кілька років тому анулювали. З цієї причини М2 не міг говорити у цифровому ефірі.

Цього року компанія Телеодин створила дочірню компанію Дідживан та перевела на неї цифрову ліцензію. Нацрада, що погодилася з цим, у жовтні переоформила ліцензію, і новим керівником і бенефіціарним власником компанії замість бізнесмена і політика Миколи Баграєва став юрист Сергій Рабенко.

Зазначимо, у 2019 році Нацрада дозволила телеканалу групи 1+1 медіа — УНІАН здійснювати мовлення у загальнонаціональній цифровій ефірній мережі компанії Зеонбуд. Нацрада задовольнила заявку каналу про переоформлення його ліцензії та зміну мультиплексу МХ-4 на МХ-3.

При цьому того ж року Нацрада переоформила ліцензії телеканалів холдингу 1+1 медіа (ПлюсПлюс та УНІАН) і дозволила їм помінятися логотипами та програмними концепціями. Фактично ж відбувся обмін мережами каналів.

Також на засіданні у середу, 8 грудня, Національний переоформив п’ять ліцензій ТОВ ТРК Студія 1+1. Зміни стосувалися виходу зі складу наглядової ради каналу 1+1 бенефіціарного власника Ігоря Коломойського.

Заява про вихід Ігоря Коломойського зі складу Наглядової ради була підписана у травні 2021 року, у вересні відбулися загальні збори учасників, де розглянули та задовольнили це рішення та оформили відповідний протокол. У жовтні документи було подано регулятору, зазначили у прес-службі 1+1.

Нагадаємо, Нацрада з телемовлення погрожує санкціями за фейки про коронавірус.

Додамо, у вересні Нацрада наклала санкції на кілька українських телеканалів та радіостанцій через порушення, допущені в їхньому ефірі або пов’язані з порушенням їхньої програмної концепції.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар