Казахстан розпочав вакцинацію добровольців власною вакциною від COVID-19
1 C
Киев
26.01.2021
Новини світу

Казахстан розпочав вакцинацію добровольців власною вакциною від COVID-19

Казахстан розпочав вакцинацію добровольців власною вакциною від COVID-19

Фото: primeminister.kz Для проведення III фази буде випущена партія вакцини в обсязі 10 тис. доз

У клініках міст Алмати і Тараз почали вакцинувати три тисячі добровольців препаратом QazCovid-in.

У Казахстані почалася вакцинація від коронавірусу добровольців вітчизняним препаратом QazCovid-in, повідомила прес-служба прем’єр-міністра.

«До теперішнього часу НДІ (Науково-дослідний інститут проблем біологічної безпеки в селищі Гвардійський Кордайского району Жамбилська області — ІФ-К) проведені I і II фази клінічних випробувань вітчизняної вакцини QazCovid-in (…). Міністерство охорони здоров’я схвалило початок завершальної, III фази клінічних досліджень на трьох тисячах добровольцях. Сьогодні перші добровольці були щеплені вітчизняною вакциною в НДІ, клініках міст Алмати і Тараз», — йдеться в повідомленні на сайті прем’єра.

«До кінця грудня п. р. буде завершена вакцинація трьох тисяч добровольців. Для проведення III фази буде випущена необхідна партія вакцини в обсязі 10 тис. доз», — наголошується в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Казахстані побудують завод для виробництва російської COVID-вакцини. Уряд Казахстану вже розпочав переговори про залучення інвестицій в цей проект, зазначив Касим-Жомарт Токаєв.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар