Київ готує стратегію щодо Донбасу для "нормандії"
31.9 C
Киев
23.06.2021
Новини України

Київ готує стратегію щодо Донбасу для «нормандії»

Київ готує стратегію щодо Донбасу для "нормандії"

Фото: ogliad.ua Глава української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук

Глава української делегації в ТКГ зазначив, що цьогоріч Україна у кращій переговорній ситуації, ніж раніше.

 

На зустрічі нормандської «четвірки» Україна має намір надати свій план дій із врегулювання ситуації на Донбасі. Про це в суботу, 31 жовтня, заявив глава української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук в ефірі телеканалу Україна 24.

 

«Зараз українська сторона готує план дій із врегулювання ситуації на Донбасі. Його проект ми готові представити на (нормандській — ред.) зустрічі найближчим часом і подивитися на пропозиції всіх сторін», — повідомив перший український президент.

 

При цьому він зазначив, що в поточному році Київ у кращій переговорній ситуації, ніж раніше.

 

«Я переконаний, що ми рішення приймемо, і будемо рухатися далі», — сказав Кравчук і додав, що в іншому випадку переговори продовжаться.

 

Нагадаємо, 11 вересня в Берліні відбулася зустріч політичних радників лідерів нормандської «четвірки». За її підсумками в Офісі президента заявили, що учасники переговорів до Києва прислухалися. Дату зустрічі лідерів «нормандії» поки що не призначали.

 

Також повідомлялося, що у п’ятницю Україна ініціювала термінове засідання підгрупи з безпеки в ТКГ через загибель двох військових на Донбасі, на якій зажадала від РФ вжити негайних заходів щодо припинення порушення режиму припинення вогню.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар