Київ назвав абсурдними звинувачення Лукашенка
17.1 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Київ назвав абсурдними звинувачення Лукашенка

Київ назвав абсурдними звинувачення Лукашенка

Фото: ZN.ua Лукашенко наказав повністю перекрити кордон з Україною

Київ категорично відкидає закид Олександра Лукашенка про нібито постачання зброї з України.

 

Україна ніколи не втручалася у внутрішні справи Білорусі і не робитиме цього в майбутньому. Про це в п’ятницю, 2 липня, сказав у коментарі для Інтерфакс-Україна речник МЗС Олег Ніколенко у відповідь на заяву Олександра Лукашенка про закриття кордону між Білоруссю і Україною.

 

 

 

«Українська сторона поки не отримувала офіційних повідомлень про закриття кордону з боку Білорусі. Від такого кроку постраждав би перш за все білоруський народ», — відзначив Ніколенко.

 

За його словами, Київ категорично відкидає закид Лукашенка про нібито постачання зброї з України.

 

«Ми ніколи не втручалися у внутрішні справи Білорусі. Не збираємося цього робити і в майбутньому. Очікуємо такої ж позиції Мінська: щоб північний кордон залишався простором безпеки», — запевнив дипломат.

 

Ніколенко додав, що політика України спрямована на підтримку законних інтересів білоруського народу, який заслуговує на гідне життя в демократичній країні, де поважають права людини і діє верховенство права.

 

«Зате позиціонування України як зовнішньої загрози укладається в політику дезінформації, репресій та залякування білоруського населення. Переконані, що ніякі абсурдні звинувачення та залякування не зможуть відвернути білоруський народ від дружнього українського народу й України як держави, яка поважає та захищає права людей», — резюмував речник МЗС.

 

Раніше в п’ятницю стало відомо, що прикордонні війська Білорусі повністю перекрили держкордон з Україною. Лукашенко заявив, що в Білорусі нібито виявили «сплячі терористичні осередки», до яких причетні Німеччина, Україна, США, Польща і Литва.

 

Також Лукашенко стверджував, що, за підсумками роботи контррозвідки, у Мінська з’явилася низка питань до керівництва Німеччини. За його словами, претензії будуть пред’явлені канцлеру Анґелі Меркель.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар