Київ та сім регіонів на порозі жовтої зони
27.5 C
Киев
15.08.2022
Новини України

Київ та сім регіонів на порозі жовтої зони

Київ та сім регіонів на порозі жовтої зони

В Україні стоять у черзі на вакцинацію проти коронавірусу

У столиці показники захворюваності на коронавірус вже наблизилися до показників жовтої зони, і навіть краще, ніж в областях, що перебувають в оранжевій зоні.

В Україні станом на ранок неділі, 5 грудня, у червоній зоні карантину залишаються Київ та 18 областей. Але при цьому в столиці та ще в семи регіонах показники захворюваності на COVID-19 суттєво покращилися і вже відповідають показникам жовтої зони. Про це свідчать дані МОЗ.

Так, у червоній зоні епіднебезпеки, крім Києва, перебувають Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

В оранжевій зоні – Закарпатська та Полтавська області. У жовтій – Кіровоградська, Тернопільська, Харківська та Чернівецька області.

Але в Києві, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській та Херсонській областях показники захворюваності на коронавірус вже наблизилися до показників жовтої зони епіднебезпеки, і навіть краще, ніж в областях, що перебувають в помаранчевій зоні.

Київ та сім регіонів на порозі жовтої зони

Інфографіка: МОЗ

Нагадаємо, цього тижня МОЗ анонсувало скорочення червоної зони карантину. Її можуть залишити відразу половина областей, що перебувають в ній. Рішення щодо зонування областей приймає Держкомісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), засідання якої планується наступного тижня.

Також повідомлялося, що з 6 грудня в Україні посилюють карантин. Крім того, запроваджено 30-денний термін дієвості жовтих COVID-сертифікатів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар