Кількість COVID-випадків за тиждень зменшилась на 22% - МОЗ
-1.4 C
Киев
18.01.2022
Новини України

Кількість COVID-випадків за тиждень зменшилась на 22% — МОЗ

Кількість COVID-випадків за тиждень зменшилась на 22% - МОЗ

В Україні покращується ситуація з коронавірусом

Другий тиждень поспіль середньодобова кількість виписок переважає кількість госпіталізованих на чверть.

В Україні третій тиждень поспіль спостерігається спад захворюваності на коронавірус COVID-19. Лише за минулий тиждень кількість випадків зараження зменшилась на 22%. Про це на брифінгу у понеділок, 29 листопада, сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«За тиждень кількість зафіксованих випадків захворюваності на COVID-19 зменшилася на 22%, госпіталізацій — на 12%. Показник середньодобової смертності зменшився на 14%. Вже другий тиждень поспіль середньодобова кількість виписок переважає над кількістю госпіталізованих на чверть. За останній тиждень кількість «ковідних» пацієнтів поменшала на 14%», — повідомив Ляшко.

За його словами, зараз коронавірус — основна причина смертності в Європі, і наступної весни COVID-19 стане причиною 2 млн смертей тільки в країнах Європи. Тоді в Україні спостерігаються стійкі тенденції зменшення впливу пандемії на медичну систему, у 25 країнах Європи ці системи перебувають під значним навантаженням, а 49 країн мають значний недолік реанімаційних ліжок.

Нагадаємо, минулої доби в Україні зафіксовано 5 804 випадки зараження коронавірусом. Померли 297 осіб, а одужали — 10 477.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар