Кількість жертв COVID-19 у США зросла до 800 тис.
27.5 C
Киев
15.08.2022
Новини світу

Кількість жертв COVID-19 у США зросла до 800 тис.

Кількість жертв COVID-19 у США зросла до 800 тис.

Кількість померлих від COVID-19 у США досягла 800 тисяч

Цього року у США переважно померли неприщеплені від коронавірусної інфекції пацієнти.

У США кількість смертей, пов’язаних із коронавірусом, досягла 800 тисяч людей. Про це у неділю, 12 грудня, повідомляє Reuters.

Видання уточнює, що кількість загиблих від інфекції у США перевищує все населення Північної Дакоти.

Зазначається, що країна втратила більше життів через вірус цього року, ніж у 2020 році: з початку року померли понад 450 тисяч людей — 57% усіх смертей у США з початку пандемії.

Причиною такої кількості смертей став заразніший штам Дельта, який на тривалий час став домінуючим на території США, зазначає агентство.

«Другою причиною високої смертності стала відмова багатьох американців пройти вакцинацію від коронавірусу. Цього року переважно померли неприщеплені пацієнти», — сказано у повідомленні.

Згідно з аналізом Reuters, кількість смертей у США збільшилася з 600 тисяч до 700 тисяч за 111 днів. Для наступних 100 тисяч смертей потрібно 73 дні.

Reuters зазначив, що рівень смертності в США більш ніж утричі вищий, ніж у сусідній Канаді, і в 11 разів вищий, ніж у Японії. Порівняно з ЄС у Штатах за останні 11 місяців зареєстровано у 1,3 рази більше смертей на душу населення, ніж у всьому блоці Великої Сімки.

«На країну, де проживає лише 4% населення світу, припадає близько 14% усіх смертей від COVID-19», — наголошує видання.

На другому та третьому місці за смертністю від інфекції залишаються Бразилія та Індія.

Нагадаємо, що раніше у ВООЗ заявили про вплив Омікрону на перебіг пандемії. Штам Омікрон зафіксували в 57 країнах і очікується, що їхня кількість тільки зростатиме.

Також у ВООЗ пояснили швидке поширення штаму Омікрон. Нова мутація швидко поширюється серед населення з високим імунітетом через свою здатність знижувати активність антитіл.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар