Кількість жертв пандемії в світі перевищила 2 млн
-2.5 C
Киев
08.03.2021
Новини світу

Кількість жертв пандемії в світі перевищила 2 млн

Кількість жертв пандемії в світі перевищила 2 млн

Похорон жертв коронавірусу в індонезійській Джакарті

Коефіцієнт смертності від коронавірусу на один мільйон населення планети вже досяг 256,9.

Кількість летальних випадків серед хворих на коронавірус COVID-19 в світі перевищила 2 млн людей, а кількість інфікованих досягла 93,5 млн. Про це повідомляє статистичний сайт Worldometer в п’ятницю, 15 січня.

Так, США займають перше місце за кількістю випадків зараження і смертей, пов’язаних з COVID-19. У країні за час пандемії діагностували понад 23,8 млн інфікованих. Померли майже 400 тисяч осіб. Одужали 14,1 млн хворих.

На другому місці за зараженням коронавірусом перебуває Індія — там виявлено понад 10,5 млн заражень. Більш як 151 тисяча інфікованих померли. При цьому в Індії фіксується високий показник одужання — вже понад 10 млн хворих вилікувалися.

Третє місце за виявленими випадками зараження займає Бразилія — ​​в країні було зафіксовано понад 8,3 млн випадків інфікування COVID-19, кількість летальних випадків серед тих, хто заразився, перевищує позначку в 207 тисяч. У Бразилії, як і в Індії, спостерігається високий рівень одужання від коронавірусної інфекції — перехворіли 7,3 млн жителів країни.

Коефіцієнт смертності від коронавірусу на один мільйон населення вже досяг 256,9.

Україна перебуває на 17 місці світового рейтингу і на 8 в Європі. При цьому Україна займає 20 позицію серед інших держав за кількістю нових випадків коронавірусу за добу, а серед країн Європи — 10.

Кількість жертв пандемії в світі перевищила 2 млн

Фото: скріншот 

 

Раніше у ВООЗ заявили, що другий рік пандемії COVID-19 може виявитися ще важчим від першого. Захворюваність на коронавірус в світі «знову досягла піку», кажуть в організації і роблять невтішні прогнози.

Нагадаємо, минулого тижня зафіксували рекордне зростання кількості заражень COVID-19. Кількість нових випадків коронавірусу і смертей зросла на 20% і 11% відповідно в порівнянні з попередніми сімома днями.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар