Китай за викидами в атмосферу обігнав всі розвинені країни разом узяті
31.9 C
Киев
23.06.2021
Новини світу

Китай за викидами в атмосферу обігнав всі розвинені країни разом узяті

Китай за викидами в атмосферу обігнав всі розвинені країни разом узяті

Фото: АР Забруднене повітря в Китаї — не рідкість

В цьому році, за прогнозами, Китай спалить рекордну кількість вугілля заради відновлення економіки після пандемії.

 

У Китаї виробники за рік викидають в атмосферу більше парникових газів, ніж всі розвинені країни світу разом узяті. Про це повідомляє BNN Bloomberg.

 

Відзначається, що за підсумками 2019 року обсяги викидів шести парникових газів, в число яких входять вуглекислий газ, метан і оксид азоту, становили в Китаї 14,09 мільярда тонн, що приблизно на 30 млн тонн більше, ніж сукупний обсяг викидів розвинених країн, які входять в Організацію економічного співробітництва та розвитку.

 

П’ять найбільших енергетичних компаній країни, які субсидує держава, оголосили про плани освоїти близько 305 гігават нових вітряних і сонячних електростанцій в найближчі п’ять років. Це майже вдвічі перевищує потужності, які встановлять в США за такий самий період.

 

Однак дослідники відзначають, що за свою історію члени ОЕСР викинули в атмосферу в чотири рази більше парникових газів, ніж Китай, а також повідомили, що глобальне потепління, яке спостерігають зараз, є результатом викидів як недавнього, так і давнішого минулого.

 

Нагадаємо, в цьому році економіка Китаю показала рекордне квартальне зростання. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року воно становить 18,3%.

 

Китай кардинально змінює економіку. Що відомо

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар