Китай завершив будівництво всіх об'єктів зимової Олімпіади
9.4 C
Киев
04.03.2021
Новини світу

Китай завершив будівництво всіх об’єктів зимової Олімпіади

Китай завершив будівництво всіх об'єктів зимової Олімпіади

Китай готується приймати зимову Олімпіаду у 2022 році

Усього на час змагань буде задіяно 25 стадіонів, розташованих в Пекіні, Янціні і Чжанцзякоу.

У Китаї закінчили будівництво спортивних об’єктів для зимової Олімпіади та Паралімпійських ігор, які пройдуть в 2022 році. Про це повідомляє газета Женьмінь Жибао.

Повідомляється, що спортсмени змагатимуться на 25 стадіонах в Пекіні, Янціні і Чжанцзякоу. Оскільки ігри пройдуть під знаком захисту екології, то всі об’єкти були модернізовані з використанням екотехнологій.

Також зазначається, що вперше на Олімпіаді буде використовуватися особлива технологія підготовки льоду.

«У Пекіні розташована арена з найбільшою в світі крижаною поверхнею, для охолодження якої використовується енергоефективна система на основі вуглекислого газу. По-перше, вона заощаджує 40% від загального споживання електроенергії, а по-друге — рівень викидів вуглецю зводиться до нуля», — йдеться в описі об’єкта.

Льодові спортмайданчики також будуть оснащені системами хімічного осушення повітря, які не завдають шкоди навколишньому середовищу і дозволяють знижувати витрати електроенергії до 50%. Істотно знизити споживання енергії також дозволила заміна традиційної системи освітлення на фотоелектричну систему з використанням світлодіодів.

Крім того, як пише видання, в олімпійські споруди активно впроваджують технології на базі 5G. В «розумні» спортивні об’єкти буде вбудована система позиціонування і навігації, що дозволить уникнути стовпотворіння відвідувачів.

«Одним з таких об’єктів є Національний ковзанярський центр. Передбачається, що центр запустить спеціальний мобільний додаток, за допомогою якого можна буде не тільки легко орієнтуватися всередині приміщення, але і в разі необхідності отримати послуги перекладу. Таким чином відвідувачі зможуть не тільки знайти своє місце на трибуні, а й ресторани і магазини. Крім того, глядачам буде надана можливість взяти участь в змаганнях за допомогою доповненої реальності», — пише Женьмінь Жибао.

Нагадаємо, Україна може провести Олімпійські ігри в 2030 або 2032 році. Через 10 років в Україні буде досить розвинена для цього інфраструктура, повідомив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Також повідомлялося, що в Бостанлікському районі Ташкентської області республіки побудують Олімпійське селище для прийому гостей, які приїдуть в Узбекистан на IV Азіатські юнацькі ігри 2025 року.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар