Ключові реформи на розгляді КСУ перебувають під загрозою - Мін'юст
27.1 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Ключові реформи на розгляді КСУ перебувають під загрозою — Мін’юст

Ключові реформи на розгляді КСУ перебувають під загрозою - Мін'юст

Фото: focus.ua У Мін’юсті заявили про ризики для ключових реформ на розгляді КСУ

Можна повернути антикорупційну інфраструктуру, знищену рішенням КСУ, але повністю весь функціонал без внесення змін до закону відновити не вдасться, каже Малюська.

 

Ключові реформи, що перебувають на розгляді в Конституційному Суді, під загрозою. Про це заявив глава Мін’юсту Денис Малюська в ефірі телеканалу Україна 24 в п’ятницю, 30 жовтня.

 

«Ми повністю повернемо антикорупційну інфраструктуру, яка була поставлена ​​на грань знищення рішенням Конституційного Суду України… Повністю весь функціонал без внесення змін до закону відновити не вдасться в будь-якому випадку, але ми ці кроки робимо», — сказав Малюська.

 

Щоб побороти наслідки рішення КСУ, знадобиться певний час і багато зусиль, додав міністр.

 

«Проблема, яка була вчора проговорена на засіданні РНБО, полягає в тому, що ми можемо подолати наслідки, хоча це займе певний час і багато зусиль. Але у нас залишаються ризики, пов’язані з тим, що практично всі ключові реформи, прийняті Верховною Радою останніми роками, перебувають зараз на перегляді в Конституційному Суді України», — резюмував Малюська.

 

Нагадаємо, що раніше судді КСУ на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. Пізніше в ЄС відреагували на рішення КСУ щодоо декларацій. У Представництві Євросоюзу нагадали, що фінансова допомога Україні пов’язана з діяльністю антикорупційних органів.

 

Незабаром ЗМІ повідомили, що через КС Україна може втратити безвіз. Європейська комісія отримала підстави для припинення безвізового режиму з ЄС для українців, за даними дипломатичних джерел.

 

Збирається новий Майдан? Наслідки рішення КС

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар