5.1 C
Киев
28.03.2021
Політика

Комітет з питань нацбезпеки та оборони рекомендує ВРУ затвердити нові правила військової служби

Комітет з питань нацбезпеки та оборони рекомендує ВРУ затвердити нові правила військової служби


Фото з відкритих джерел

Документ пропонує запровадити в країні новий вид військової служби

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект №3553 щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України. 

Згідно з повідомленням, законопроєкт передбачає створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Також документ має на меті упорядкування питань військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, забезпечення належного функціонування Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів. 

Окрім цього, планується запровадити новий вид військової служби — військова служба за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

Новини за темою: На Сумщині затримали військового, який продавав пластид

Автори хочуть посилити адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення законодавства про оборону, військовий обов’язок і військову службу, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

Загалом проєктом пропонується внести низку змін до Кодексу законів про працю України, Житлового кодексу Української РСР, Кодексу України про адміністративні правопорушення Кримінального кодексу України, Кримінально-виконавчого кодексу, а також до 35 законів України.

Новини за темою: В Одесі після жорстокого побиття у військовій частині помер солдат

Нагадаємо, нещодавно міністр оборони Андрій Таран заявив, що Україна переходить на Перелік кодів військових рангів НАТО за стандартом НАТО STANAG 2116.

 

Источник

Залишити коментар