18.4 C
Киев
17.05.2021
Новини світу

Король Таїланду вперше за 40 років дав інтерв’ю

Король Таїланду вперше за 40 років дав інтерв'ю

Фото: cnn.com Король поспілкувався з журналістом CNN

Монарх прокоментував протести у своїй країні. Він тричі сказав, що любить демонстрантів і додав, що Таїланд є країною компромісів.

 

Король Таїланду Маха Ватчіралонгкон (Рама Х) в неділю, 1 листопада, дав інтерв’ю. Це сталося вперше за 40 років. Монарх прокоментував антиурядові протести в Бангкоку та інших містах країни, пише CNN.

 

Спочатку король заявив журналісту видання, що не хоче коментувати ситуацію, що склалася. Однак потім заявив: «Ми все одно їх любимо». Він повторив цю фразу англійською мовою тричі.

 

На питання, чи можливі компроміси з протестувальниками, монарх відповів, що Таїланд — це країна компромісів.

 

«Ми любимо тайський народ, що б не відбувалося. І ця країна — мирна. Я люблю її. Я по-справжньому щаслива, адже це — справжня любов, і ви можете самі це бачити, так?», — додала молодша дочка короля.

 

Демонстранти вимагають відставки прем’єр-міністра генерала Праюта Чан-Оча і його прихильників, а також зміни конституції.

 

Король Таїланду вперше за 40 років дав інтерв'ю

Демонстранти в Бангкоку. cnn.com

 

До цього ми повідомляли, що король Таїланду в честь свого дня народження помилував українців — всіх 16 в’язнів. Частині з них був скорочений термін ув’язнення, а деяких звільнили.

 

Також нагадаємо, що в Україні голову Конституційного Суду повторно чекають у ДБР на допит. Олександра Тупицького слідчим шляхом перевіряють на участь у злочинній організації, скоєних в її складі злочинах.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар