Королівську родину запідозрили в роботі на Росію - ЗМІ
25.4 C
Киев
22.06.2021
Новини світу

Королівську родину запідозрили в роботі на Росію — ЗМІ

Королівську родину запідозрили в роботі на Росію - ЗМІ

Фото: BBC Принц Майкл Кентський — двоюрідний брат королеви Єлизавети II

Журналісти під виглядом бізнесменів з Південної Кореї зв’язалися з принцом Кентським і просили допомогти вийти на Кремль.

Двоюрідний брат королеви Великобританії Єлизавети ІІ принц Майкл Кентський таємно торгував своїми зв’язками з Росією, стверджують газета Sunday Times і телеканал Channel 4.

Журналісти під виглядом бізнесменів з Південної Кореї зв’язалися з принцом і просили допомоги вийти на Кремль нібито для просування свого бізнесу з інвестицій у золото. Вони брали участь в відеодзвінку з принцом і його бізнес-партнером маркізом Редінга.

Видання пише, що під час дзвінка принц взяв на себе ініціативу. Він сказав, що буде «дуже радий» працювати з компанією House of Haedong, яка шукає контакти в Кремлі для розвитку свого бізнесу в Росії.

Принц запевнив їх, що його давній зв’язок з країною «може принести певну користь», і звернув їхню увагу на той факт, що російський президент нагородив його орденом Дружби, однією з найпрестижніших нагород Кремля. Він підбадьорливо додав: «Я ніколи раніше не мав тісний зв’язок з золотом, і ця ідея мене дуже радує».

Коли принц вийшов з Zoom, маркіз залишився на зв’язку з представниками південнокорейської компанії і почав описувати тип послуг, які, за його словами, він і принц можуть запропонувати в Росії.

За словами маркіза, принц де-факто виконував роль «неофіційного посла Її Величності в Росії» і мав можливість зустрічатися з Путіним. Він стверджував, що принц зможе зробити показ російському лідерові від імені компанії House of Haedong. За його словами, вартість цієї послуги становитиме близько 50 000 фунтів стерлінгів за чотирьох-п’ятиденну поїздку принца в Росію.

За даними ЗМІ, королева дуже любить свого двоюрідного брата принца Майкла Кентського. 78-річний принц, онук короля Георга V, був пажем на її весіллі з принцом Філіпом і офіційно представляв її на кількох заходах. Він часто з’являється поруч з нею на балконі Букінгемського палацу під час святкових церемоній.

Принц не отримує доходів від британських платників податків. Але його поліцейська охорона в Великобританії і за кордоном оплачується з державного бюджету, і йому час від часу надають житло в посольстві Великобританії під час його поїздок до Росії.

Він фінансує свій спосіб життя, виступаючи в ролі консультанта для бізнес-клієнтів, і його особиста компанія Cantium Services за останні п’ять років заробила понад 2,2 мільйона фунтів стерлінгів, в основному за рахунок комісійних, які не сплачуючи ні цента корпоративного податку, тому що вона працює в збиток.

Сам принц виступив із заявою, в якій говорилося, що він не контактував з Путіним з 2003 року.

Нагадаємо, що принц Вільям і його дружина Кейт Міддлтон запустили канал на YouTube.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар