Кравчук назвав альтернативи переговорам у Мінську
31.9 C
Киев
23.06.2021
Новини України

Кравчук назвав альтернативи переговорам у Мінську

Кравчук назвав альтернативи переговорам у Мінську

Фото: news.24tv.ua Кравчук запропонував варіанти для перенесення місця переговорів про Донбас

Представник України на тристоронніх переговорах вважає, що це має бути нейтральна європейська країна.

 

Глава Української делегації в ТКГ Леонід Кравчук запропонував перенести переговори про Донбас в одну з нейтральних країн — у Швейцарію чи Фінляндію. Про це він заявив у коментарі Суспільному.

 

Кравчук підкреслив, що переговори треба обов’язково перенести, бо режим Олександра Лукашенка у Білорусі не дозволяє вважати цю країну можливим ​​майданчиком для продовження переговорів.

 

«Тому перейти потрібно до обрання майданчика для продовження вирішення проблеми миру на Донбасі, припинення конфлікту на Донбасі. На мою думку, це повинна бути нейтральна країна: скажімо, Швейцарія може бути, Фінляндія», — запропонував Кравчук.

 

За його словами, якщо Росія має якісь пропозиції, їх теж треба обговорити, тому що це має бути спільне рішення, а не рішення однієї України.

 

Раніше Кравчук говорив, що Україна звернеться до всіх сторін переговорів з питанням про пошук нового місця, передовсім — до ОБСЄ.

 

Ще в квітні Кравчук заявляв, що у Мінськ більше не поїде, тому що Білорусь «фактично підпорядкована Росії», а Олександр Лукашенко «є васалом».

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар