5.1 C
Киев
28.03.2021
Новини України

Кравчук назвав головне питання для референдуму

Кравчук назвав головне питання для референдуму

Фото: news.24tv.ua Кравчук запропонував тему першого всеукраїнського референдуму

Українці повинні вирішити, як необхідно організувати життя на непідконтрольних Києву українських територіях, вважає Леонід Кравчук.

 

Глава української делегації у Тристоронній контактній групі стосовно Донбасу Леонід Кравчук запропонував винести на всеукраїнський референдум питання про організацію життя в окремих районах Донбасу і в Криму. Про це він заявив в ефірі телеканалу Україна 24 у неділю, 31 січня.

 

«Найбільш болючим питанням сьогодні є питання Донбасу і Криму. Ідеться про мир і війну, життя і смерть, рідко буває, щоб люди так розходилися. І, можливо, нам потрібно буде винести (на референдум — ред.) для того, щоб люди сказали, як повинно бути організоване життя в тих регіонах, які сьогодні не контролюються Україною, але є українськими територіями», — зазначив екс-президент.

 

При цьому він підкреслив, що анексія півострова і війна на сході України сприймаються українськими політичними силами по-різному.

 

За словами Кравчука, «політики, які фактично підтримують кремлівську політику, видають себе за патріотів і проголошують свої пристрасті на різних майданчиках».

 

«І народ буквально не може зорієнтуватися в тому плані, а яка ж спільна думка у різних політичних сил, вони розійшлися в корінному питанні», — пояснив глава делегації.

 

Нагадаємо, 26 січня Верховна Рада прийняла законопроект про референдум. Згідно з документом, на референдум можуть бути винесені такі питання: затвердження закону про внесення змін до розділів I, III, XIII Конституції; питання загальнодержавного значення; про зміну території України; щодо втрати чинності законом або його окремими положеннями.

 

Київ у ТКГ запропонував розробити єдиний план стосовно Донбасу

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар