Кравчук призначив нового радника з інформаційної політики України в ТКГ: Що про нього відомо
26.3 C
Киев
18.06.2021
Політика

Кравчук призначив нового радника з інформаційної політики України в ТКГ: Що про нього відомо

Кравчук призначив нового радника з інформаційної політики України в ТКГ: Що про нього відомо

Олексій Арестович
Фото з відкритих джерел

Арестович працював у Головному управлінні розвідки під керівництвом Ігоря Смешка

Радником з інформаційної політики української делегації у Тристоронній контактній групі по Донбасу було призначено військового оглядача та блогера Олексія Арестовича. Відповідне рішення прийняв голова української делегації в Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук, повідомив Арестович у Facebook.

«Маю нагоду повідомити, що рішенням Глави делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Л.Кравчука (президента України у 1991-94 рр), мене призначено радником делегації з інформаційної політики з повноваженнями «єдиного голосу» щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та народа України», — зазначив він.

Довідка:

Олексій Арестович народився 1975 року у Грузії. Навчався у київській школі № 178, на біологічному факультеті університету ім. Тараса Шевченка, згодом – в Одеському інституті сухопутних військ.

Також вивчав психологію у російській авторській школі «Человек среди людей», а також теологію в київському інституті святого Томи Аквінського.

У період з 1999 по 2005 роки працював у Головному управлінні розвідки під керівництвом Ігоря Смешка.

Пізніше був актором у Київському театрі-студії «Чорний квадрат». Знявся в епізодичних ролях у 13 фільмах (2005—2012).

З 2016 року співвласник компанії з виробництва фільмів «Аегіс Філмс».

Нагадаємо, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що перед тим, як почати шукати кандидата на посаду першого заступника, необхідно чітко визначити його повноваження.

Источник

Залишити коментар