Кравчук заявив, що Мінські угоди 2015 року виконати неможливо
23.2 C
Киев
05.08.2021
Без рубрики

Кравчук заявив, що Мінські угоди 2015 року виконати неможливо

Кравчук заявив, що Мінські угоди 2015 року виконати неможливо

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук
Фото з відкритих джерел

Голова української делегації наполягає на зміні послідовності пунктів

Пункти Мінських угод, які затвердили у 2015 році, не можуть бути виконані. Про це повідомив глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації в Донбасі Леонід Кравчук в інтерв’ю ТАСС.

Зокрема, Кравчук наголосив, що за шість років на Донбасі відбулося багато змін. У зв’язку з цим ті домовленості, які були досягнуті у 2015 році, застаріли. За словами глави української делегації, це визнають також інші перемовники.

«У нашому плані з Донбасу я показав зміни цих умов і те, що нам треба змінити черговість дій. Але ми ж не змінюємо основний принцип, який полягає в досягненні миру», — наголосив Кравчук. 

Крім цього, він додав, що головною перешкодою стало питання відновлення контролю на кордоні з Російською Федерацією. За словами Кравчука, це необхідно зробити до того, як Україна перейде до виконання політичної частини угод.

Нагадаємо, нещодавно українська делегація в Тристоронній контактній групі представила ОБСЄ та російській стороні п’ять головних пунктів «Плану дій по Донбасу», який призначений для виконання домовленостей, досягнутих в «нормандському форматі».

Источник

Залишити коментар