Кремль прокоментував рішення США щодо посольства
14.1 C
Киев
17.05.2021
Новини світу

Кремль прокоментував рішення США щодо посольства

Кремль прокоментував рішення США щодо посольства

Росіяни не зможуть отримувати візи до США

Через заборону на наймання іноземних громадян посольство США в Росії скорочує персонал і припиняє видачу віз.

 

Призупинення видачі віз посольством США в Росії нічого не змінить — їх і раніше було складно отримати. Про це в п’ятницю, 30 квітня, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

 

Як повідомлялося, американське диппредставництво в РФ скорочує 75% персоналу і консульські послуги. Американцям радять покинути Росію до 15 червня. Такі дії пов’язані із забороною на наймання іноземних громадян.

 

«Практично, напевно, одиниці росіян могли протягом останнього року, а то й більше, отримати візи в посольстві США в Москві. Ці візи практично неможливо було отримати. Тому в цьому плані нічого не міняється», — сказав Пєсков, відповідаючи на питання, чи розуміють у Кремлі, що тепер росіяни зможуть отримати американські візи тільки за кордоном.

 

Представник Кремля закликав «дивитися на першопричину тієї ситуації напруженої», яка складається у відносинах двох країн. «Якщо відмотувати цей клубок недружніх кроків у зворотний бік, то очевидним стає те, що предтеча всього цього — це недружні дії Сполучених Штатів Америки», — сказав він.

 

Також Пєсков заявив, що з урахуванням передвиборної риторики президента Джо Байдена РФ очікувала, що відносини між країнами будуть кращими, ніж зараз. «Ми, звичайно, чекали кращого», — сказав він.

 

Також він заперечує можливість зустрічі Путіна і Байдена в ході візиту останнього на саміт НАТО в червні.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар