Кропивницький чи Кіровоград: "Опозиційна платформа - За життя" вимагає врахувати думку мешканців міста
9.4 C
Киев
04.03.2021
Політика

Кропивницький чи Кіровоград: «Опозиційна платформа — За життя» вимагає врахувати думку мешканців міста

Кропивницький чи Кіровоград: "Опозиційна платформа - За життя" вимагає врахувати думку мешканців міста

Місто Кіровоград перейменували на Кропивницький
Фото з відкритих джерел

Народні депутати від «Опозиційної платформи — За життя» вимагають врахувати думку мешканців міста в питанні перейменування колишнього Кіровограда на Кропивницький. Про це повідомляють «Подробности».

У суді народні депутати від опозиції намагаються оскаржити законність перейменування — оскільки думки самих городян ніхто не питав. Однак представник Верховної Ради намагається закрити провадження. І сьогодні судовий розгляд вкотре відклали, через нове клопотання відповідача.

«Сьогодні воно от тільки надійшло до суду. І сторони абсолютно ніяким чином не ознайомлені. Жодна із сторін його навіть в очі не бачила. Після багатогодинних наших дебатів з судом. Тиждень нам надали для нашої відповіді на це чудове клопотання про закриття справи», — зазначила адвокатка позивача Олена Ляшенко.

«Було порушено масу законів, регламент, була порушена Конституція, було порушено право людей, громадян на волевиявлення. На те, щоб вони запропонували Верховній Раді, — а вони запропонували, шляхом референдуму, назву, яка була повністю скасована. На жаль, це триває вже кілька років», — пояснив народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Сергій Ларін.

Нагадаємо, 18 січня Касаційний адміністративний суд продовжив розгляд справи про перейменування Кіровограда на Кропивницький. Рішення було прийнято парламентом в 2016 році з численними порушеннями і всупереч волі жителів міста.

Источник

Залишити коментар