Кулеба розповів про реакцію МЗС на рішення КСУ
26.3 C
Киев
17.06.2021
Новини України

Кулеба розповів про реакцію МЗС на рішення КСУ

Кулеба розповів про реакцію МЗС на рішення КСУ

Фото: предоставлено Дмитрием Кулебой Україна ініціює взаємодію з міжнародними партнерами — Кулеба

МЗС України приверне міжнародних партнерів до подолання конституційної кризи через дії КСУ.

МЗС України ініціює взаємодію з міжнародними партнерами, щоб подолати конституційну кризу. Про це заявив глава відомства Дмитро Кулеба в Twitter в суботу, 31 жовтня.

«МЗС ініціює взаємодію з міжнародними партнерами для подолання негативних наслідків рішення Конституційного суду і відновлення доброчесності конституційного судочинства в Україні», — написав Кулеба.

Він додав, що рішення прийняли за дорученням президента Володимира Зеленського. При цьому про яку саме взаємодію з міжнародними партнерами йдеться, Кулеба не пояснив.

Нагадаємо, що раніше в Європарламенті підтримали відставку суддів КСУ. Євродепутати виступили із заявою щодо скасування КСУ статті про брехню в деклараціях і заявили, що підтримують законодавчу ініціативу Зеленського про відновлення доброчесності судочинства КСУ.

Також у Зеленського розповіли про законопроект щодо КСУ. Запропонований президентом проект закону, як очікується, забезпечить відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства і вирішить кризову ситуацію, до якої призвели дії Конституційного Суду.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар