Кулеба відкинув втручання Києва у справи Білорусі
25.4 C
Киев
22.06.2021
Новини України

Кулеба відкинув втручання Києва у справи Білорусі

Кулеба відкинув втручання Києва у справи Білорусі

Фото: Радіо Свобода Дмитро Кулеба прокоментував відносини України і Білорусі

На тлі зближення РФ і Білорусі в інтересах України, щоб республіка була вільною і демократичною, заявив глава МЗС.

 

Україна ніколи не втручалася, не втручається і не має наміру втручатися у справи Білорусі. Про це заявив глава українського МЗС Дмитро Кулеба в ефірі ток-шоу Право на владу у четвер, 27 травня.

 

«Я хочу запевнити всіх, що Україна ніколи не втручалася, не втручається і не буде втручатися у внутрішні справи Білорусі. Як державу нас цікавить, щоб Білорусь була вільною і демократичною», — уточнив міністр і додав, що посла України в Білорусі поки що відкликати не планують.

 

Водночас, підкреслив Кулеба, українська влада повинна дбати про національну безпеку, і Київ, за його словами, вважає загрозою зближення Білорусі і Росії.

 

«Подальше зближення Білорусі з Росією — це симетричне зростання загрози використання Російською Федерацією Білорусі для нарощування агресії проти нашої країни. Це той ризик, який повинні завжди враховувати, приймаючи ті чи інші рішення», — зазначив дипломат.

 

Також міністр заявив, що позиція і дії Олександра Лукашенка «не залишають можливості будувати з ним які-небудь стосунки» і вести діалог.

 

Нагадаємо, через перехоплення Мінськом літака Ryanair Україна закрила небо з Білоруссю. У свою чергу білоруська національна авіакомпанія Белавіа скасувала всі рейси в Україну до 25 серпня 2021 року.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар