Кузьмін заявив, що тільки у Медведчука є мирний план перемир'я на Донбасі
23.7 C
Киев
25.06.2021
Політика

Кузьмін заявив, що тільки у Медведчука є мирний план перемир’я на Донбасі

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Чинному Президенту Зеленському не потрібен мир на Донбасі, тому він не робить жодних кроків для врегулювання конфлікту на Сході України. Єдиним українським політиком, хто протягом останніх років втілює в життя свій мирний план, є Віктор Медведчук.

Таку думку в ефірі телеканалу «112 Україна» висловив народний депутат від фракції «опозиційна платформа — за життя» Ренат Кузьмін.

На думку політика, всі розмови Зеленського про його прагнення до миру є брехнею.

«Президент Зеленський бреше — йому світ не потрібен. Підтвердженням моїх слів якраз є відсутність цього світу, і відсутність будь-яких реальних кроків для його досягнення. Миру при цьому Президентові не буде. Мир-це ідея Медведчука, і його мирний план працює. Люди це бачать, і (на виборах) покарали і Зеленського, і «Слугу народу» за цю брехню», – сказав Кузьмін.

Народний депутат нагадав, що, на відміну від Зеленського, Медведчук не розповідає про свої мирні ініціативи, а проявляє їх через конкретні справи.

«За його посередництва, за його безпосередньої участі були звільнені з катівень і з того боку, і з цього боку 1300 осіб… Зеленський про це не говорить, начебто все саме по собі виходить, так це все робив Медведчук. Цей режим тиші багато в чому завдяки Медведчуку. Медведчук робить, а цей (Зеленський) тільки говорить», – додав Ренат Кузьмін.

Раніше голова політради партії » опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук повідомив, що ОПЗЖ продовжуватиме політику, спрямовану на те, щоб принести мир в Україну.

 

 

 

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=qEa1UETvXBE

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар