22.3 C
Киев
06.07.2021
Новини світу

ЛГБТ-прайд у Тбілісі скасували через загрозу безпеці

ЛГБТ-прайд у Тбілісі скасували через загрозу безпеці

Фото: twitter.com/23kiskis У Тбілісі скасували ЛГБТ-прайд

Учасникам маршу погрожують особи, які агресивно налаштовані, поліція та влада заплющують очі на це.

 

Організатори Тбілісі Прайд заявили, що скасують Марш гідності, який запланували сьогодні провести в столиці Грузії. Про це повідомляє Відгомін Кавказу в понеділок, 5 липня.

 

За словами ЛГБТ-активістів, МВС Грузії не має змоги гарантувати їм безпеку.

 

«Оголошено війну проти громадянського суспільства, демократичних цінностей і європейського курсу країни. Ми не можемо вийти на вулиці, бо їх заполонили по-насильницькому налаштовані особи, яких підтримують влада, патріархія та проросійські сили. Ми не можемо ставити під загрозу життя людей», — сказано в заяві організаторів.

 

Раніше МВС Грузії закликало організаторів прайда не проводити марш.

 

«Закликаємо учасників Тбілісі Прайд не проводити марш на відкритому, публічному просторі, бо на проспекті Руставелі заплановано акції противників прайда», — заявили в Міністерстві.

 

У свою чергу, учасники гомофобного мітингу на проспекті Руставелі вже напали на представників ЗМІ та пошкодили їм техніку. Відомо про напади на майже 20 журналістів і операторів. Також агресивно налаштовані радикали ходять по місту і вишукують осіб з ЛГБТ-символікою.

 

Нагадаємо, що раніше в Києві зірвали закритий показ ЛГБТ-фільму. В Amnesty International закликали поліцію негайно розслідувати цей злочин, бо є «мотив ненависті».

 

Західні країни стурбовані нападами на ЛГБТ в Україні

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар