Ляшко розповів про нове щеплення для українців
26.9 C
Киев
19.08.2022
Новини України

Ляшко розповів про нове щеплення для українців

Ляшко розповів про нове щеплення для українців

Вакцинація в Україні

У національному календарі щеплень 10 інфекційних хвороб, яким можна запобігти завдяки своєчасній вакцинації. У МОЗ планують додати ще одне щеплення.

Міністерство охорони здоров’я України планує додати ще одне щеплення до національного календаря вакцинації щеплень. Воно буде безкоштовним для громадян. Про це заявив глава МОЗ Віктор Ляшко на форумі Україна 30.

Нове щеплення буде від пневмокока, одного з основних збудників менінгіту, середнього отиту, синуситу, позалікарняної пневмонії у дітей та дорослих.

«Сьогодні в нашому національному календарі щеплень 10 інфекційних хвороб, яким можна запобігти, вчасно провівши вакцинацію… Додатково до цих 10 хвороб ми плануємо додати пневмокок», — повідомив міністр.

Він зазначив, що якби не пандемія, то щеплення від пневмокока, яке робитимуть дітям, було б запроваджено до національного календаря щеплень у 2022 році.

«Але сьогодні ми концентруємося на боротьбі із COVID», — додав Ляшко.

Нагадаємо, що напередодні Віктор Ляшко сам собі зробив укол від грипу. Цього року закуплено понад 180 тис. доз препарату проти грипу для вакцинації медпрацівників, людей 60+, військових та педагогів.

Додамо, у Бразилії двох немовлят помилково щепили від COVID. Замість планового щеплення проти кашлюку, дифтерії, правця, гепатиту B та гемофільної інфекції типу B дітям ввели препарат від коронавірусу.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар