Ляшко звернувся до правоохоронців з вимогою розслідувати можливий підкуп виборців в окрузі № 208
3.2 C
Киев
09.05.2021
Політика

Ляшко звернувся до правоохоронців з вимогою розслідувати можливий підкуп виборців в окрузі № 208

Ляшко звернувся до правоохоронців з вимогою розслідувати можливий підкуп виборців в окрузі № 208

Олег Ляшко
Фото з відкритих джерел

В окрузі зафіксували високу явку виборців

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко звернувся із заявою до Національної поліції, а також до генерального прокурора з вимогою розслідувати можливу фальсифікацію результатів голосування в одномандатному виборчому окрузі №208 у Чернігівській області. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook. 

«Кандидат від влади перемагає на дільницях з аномально високою явкою, що свідчить про масову скупку голосів на його користь. Я звернувся із заявою до Нацполіції та Генпрокуратури з вимогою порушити кримінальну справу за підкуп виборців і фальсифікацію виборів», — заявив Ляшко.

Слід зауважити, що вранці в понеділок суперник Ляшка на проміжних виборах народного депутата в УІО №208 Анатолій Гунько («Слуга народу») повідомив, що згідно з проведеним його штабом підрахунку голосів він переміг на виборах в окрузі №208 25 жовтня, в різницею 1442 голоси.

Натомість Ляшко сказав, що не визнає результат «цих куплених виборів», і заявив про масштабний підкуп виборців в окрузі.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, коментуючи цю ситуацію, заявив, що «висока явка по цьому округу дійсно мала місце і дійсно є привід задуматися, чому вона була», і порадив Ляшко підготувати документи для перевірки всіх фактів можливих правопорушень у день голосування та встановлення причин високої явки.

Нагадаємо, напередодні лідер Радикальної партії Олег Ляшко достроково привітав себе із перемогою на виборах народного депутата на 208 окрузі Чернігівської області. 

У понеділок, 26 жовтня, ЦВК оприлюднила дані, які свідчать про те, що у Бахмачі на окрузі №208 на довиборах до Верховної Ради кандидат від партії «Слуга народу» Анатолій Гунько та лідер Радикальної партії Олег Ляшко йдуть майже нога в ногу. 

 

Источник

Залишити коментар