Лікарі показали новий симптом COVID-19
17.3 C
Киев
03.08.2021
Без рубрики

Лікарі показали новий симптом COVID-19

Лікарі показали новий симптом COVID-19

«Ковідні пальці» з’являються у деяких хворих протягом перших чотирьох тижнів зараження

Майже половина пацієнтів з коронавірусом мають набряк і почервоніння пальців ніг. «Ковідні» пальці нагадують обмороження.

Майже в половини хворих на COVID-19 людей з’являвся набряк і почервоніння пальців ніг. Запалення нагадує обмороження і може тривати протягом декількох місяців. Про це пише ТСН, посилаючись на The Telegraph.

Згідно з дослідженням Міжнародної ліги дерматологічних спільнот і Американської академії дерматології, так звані «ковідні пальці» з’являються протягом перших чотирьох тижнів зараження.

«Схоже, є певна підгрупа пацієнтів, у якої після зараження COVID з’являється запалення пальців ніг, яке робить їх червоними і набряклими, а потім вони з часом стають фіолетовими», — розповіла лікар-дерматолог Гарвардської Медичної школи Естер Фріман.

Лікарі показали новий симптом COVID-19

 The Telegraph

 

Вона повідомляє, що цей симптом проявляється в легкій формі і, в більшості випадків, зникає протягом 15 днів без медичного втручання.

«Але ми спостерігали пацієнтів, у яких це тривало місяць або два», — зазначила дослідниця.

У зв’язку із зареєстрованими в Міжнародному COVID-19 дерматологічному реєстрі даними, приблизно у половини пацієнтів спостерігалося запалення пальців ніг і близько 16% з них були госпіталізовані.

МОЗ пояснило, як доглядати за хворим на COVID вдома

Нагадаємо, існує три етапи протікання коронавірусу. Інфекціоністи наголошують, що коронавірусну хворобу не можна порівнювати з грипом, оскільки це тривале захворювання.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар