"Лист ХАМАС" відправили після розвороту Ryanair
18.9 C
Киев
17.06.2021
Новини світу

«Лист ХАМАС» відправили після розвороту Ryanair

"Лист ХАМАС" відправили після розвороту Ryanair

Все більше джерел спростовують версію Мінська щодо інциденту з літаком

Швейцарський інтернет-провайдер, з електронної пошти якого відправили лист, підтвердив інформацію ЗМІ про те, що літак завернули до отримання погроз.

 

Провайдер електронної пошти Proton Technologies AG заявив у четвер, 27 травня, що погроза вибуху, яку в Білорусі назвали причиною посадки літака Ryanair, була відправлена ​​тільки після того, як літак був перенаправлений, повідомляє Reuters.

 

«Ми не бачили достовірних доказів того, що твердження Білорусі відповідають дійсності. Ми будемо підтримувати європейську владу в їх розслідуваннях після отримання юридичного запиту», — йдеться в заяві швейцарської компанії.

 

Раніше ЗМІ опублікували скріншот «листа ХАМАС» із погрозою вибуху літака.

 

Журналісти встановили послідовність подій в інциденті з літаком:

 

  • 12:25 литовські аеропорти отримали лист,
  • 12:33 білоруські диспетчери поінформували екіпаж літака про передбачувану загрозу вибуху,
  • 12:47 літак змінив курс на Мінськ,
  • 12:57 лист прийшов на пошту аеропорту Мінська.

Лист прийшов з адреси [email protected] Журналісти нагадують, що організація ХАМАС, за представника якої видає себе відправник листа, заперечує свою причетність до інциденту, а привід, який був використаний для вимоги — припинення вогню між Ізраїлем і Палестиною — на той момент вже був неактуальним, так як про припинення вогню встигли домовитися раніше.

 

Як повідомлялося, напередодні Олександр Лукашенко звинуватив ряд міст, у тому числі Львів та Київ, у відмові прийняти літак для екстреної посадки. Але жодне з названих міст цю інформацію не підтвердило.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар