Любов Камали Гарріс до модного італійського бренда розлютила американців
2 C
Киев
02.03.2021
Новини світу

Любов Камали Гарріс до модного італійського бренда розлютила американців

Любов Камали Гарріс до модного італійського бренда розлютила американців

Засновників бренда, одяг якого носить Гарріс, звинувачували в расизмі

Користувачів Мережі обурила непатріотичність віце-президента, а також те, що речі її улюбленого бренда дорогі.

 

Віце-президента США Камалу Гарріс розкритикували американці за її любов до модного бренда Dolce&Gabbana. Громадяни вважають, що носити наряди люксової італійської марки непатріотично, пише Independent.

 

Так, наприклад, 56-річна Гарріс в одязі від Dolce&Gabbana була на прийомі в президента США Джо Байдена, зустрічалася з головою Мінфіну Джанет Єллен.

 

«D&G — це бренд, навколо якого точиться багато політичних суперечок», — заявила автор Instagram-акаунта Kamala’s Closet (Гардероб Камали) Вітторія Віньйоне.

 

Користувачі погодилися з нею. Вони порахували, що віце-президент не повинна носити одяг від Dolce&Gabbana, оскільки бренд не є американським, до того ж речі модного дому дорогі.

 

У Мережі також пригадали, що засновників бренда Доменіко Дольче і Стефано Габбана звинувачували в расизмі через рекламний ролик. Так, у рекламі китаянка безуспішно намагалася з’їсти італійську їжу китайськими паличками, а закадровий голос це їдко коментував.

 

Також Гарріс дорікнули в тому, що творці її улюбленого бренда співпрацювали з екс-першою леді США Меланією Трамп, тоді як інші модельєри відмовлялися з нею працювати.

 

Раніше ми писали, що образ віце-президента США знайшли в Сімпсонах.

 

5 модних речей, які будуть носити в 2021 році

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар