Лубківський відмовився від пропозиції стати речником української делегації в ТКГ
23.2 C
Киев
05.08.2021
Без рубрики

Лубківський відмовився від пропозиції стати речником української делегації в ТКГ

Лубківський відмовився від пропозиції стати речником української делегації в ТКГ

Маркіян Лубківський
Фото з відкритих джерел

Пізніше дипломат обговорить з Резніковим свою роль у справі реінтеграції тимчасово окупованих територій

Дипломат Маркіян Лубківський відмовився від посади спікера української делегації в Тристоронній контактній групі. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. 

«Друзі, я не прийняв запрошення долучитися до роботи української делегації в Тристоронній Контактній Групі в якості речника. Я вдячний главі української делегації в ТКГ і Офісу президента за їхню пропозицію», — зауважив політик.

За словами Лубківського, під час консультацій і, зокрема, відрядження до Республіки Хорватія у складі урядової делегації на чолі з віцепрем’єр-міністром України Олексієм Резніковим, він дещо інакше побачив свою можливу роль, що «більше знаходиться в безпековій і дипломатичній площинах на основі, серед іншого, і Балканського досвіду».

Також Лубківський зауважив, що готовий безкорисливо і повною мірою ділитися своїми напрацюваннями на користь Україні і українському народові.

«Саме тому, після одужання я завершу консультації з віцепрем’єр-міністром Олексієм Резніковим щодо формату мого потенційного залучення до справи реінтеграції тимчасово окупованих територій, яка є невід’ємною складовою повного відновлення територіальної цілісності і суверенітету України», — пояснив дипломат.

Нагадаємо, в середині вересня віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що в українській делегації у Тристоронній контактній групі у Мінську з’явиться речник для висловлення єдиної позиції представників.

Згодом з’явилася інформація, що дипломата Маркіяна Лубківського можуть призначити спікером української делегації в Тристоронній контактній групі.

Источник

Залишити коментар